Polski producent obiektów budowlanych — o firmie

Specjalizujemy się w stawianiu konstrukcji ze stali. Działamy na polskim rynku od wielu lat, zapewniając wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne hale. Zapraszamy!

O nas

Witamy na oficjalnej stronie internetowej firmy REM-TECH. Produkujemy innowacyjne budynki takie jak ocieplane hale namiotowe.
Jesteśmy znani z dokładnego przygotowywania inwestycji. Dbamy o każdy szczegół, który ma znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania budynku. Wykonujemy niezbędne analizy i obliczenia, żeby mieć pewność, że obiekt będzie całkowicie bezpieczny. Wykwalifikowana kadra pozwala na szybki oraz bezproblemowy proces realizacji, od przygotowania projektu aż do przekazania klucza inwestorowi. Do produkcji i montażu używamy certyfikowanych materiałów, które są jednocześnie wytrzymałe i atrakcyjne cenowo. Produkowane konstrukcje dokładnie zabezpieczamy przeciwko korozji. Dzięki temu masz pewność, że hala posłuży Ci bezawaryjnie przez długi czas.

Współpraca

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Oferujemy pomoc doświadczonych inżynierów, którzy o halach namiotowych wiedzą wszystko. Odpowiedzą na pytania dotyczące parametrów konstrukcji, ceny oraz czasu realizacji. Doradzą też rozwiązania, które się sprawdzą w Twoim przypadku. Zapraszamy do współpracy!

Zapytaj eksperta

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Przejdź dalej