Hale stalowe — zimne oraz ciepłe

Hale stalowe występują w ofercie w wersji zimnej i ciepłej. W obu przypadkach czas postawienia obiektu jest krótki. Jednocześnie budynek może służyć we wszystkie pory roku. Zapraszamy!

Oferta

Oferujemy dwie wersje hali stalowych.

budownictwo stalowe

Zimne

Podstawowa wersja hali stalowej z obudową wykonaną z blachy falistej. Konstrukcję można wznieść w bardzo krótkim czasie. Co więcej, obiekt może być eksploatowany przez wiele lat.

  • Szybki czas realizacji

  • Wytrzymałość

budownictwo stalowe

Ciepłe

Izolowana hala stalowa z obudową dachu i ścian wykonaną w technologii płyty warstwowej. Duża wytrzymałość konstrukcji gwarantuje bezpieczeństwo i odporność na silny wiatr czy opady śniegu. Jednocześnie wewnątrz hali z płyty warstwowej bardzo łatwo można utrzymać temperaturę.

  • Wytrzymałość

  • Łatwość utrzymania temperatury

Każdy projekt wykonujemy pod indywidualne potrzeby inwestora. Uwzględniamy zarówno preferencje estetyczne, jak i warunki danej lokalizacji. Dzięki temu proponujemy hale z płyty warstwowej, które świetnie się spiszą pod względem wizualnym i funkcjonalnym.

Współpraca

Starannie dobieramy wykorzystywane materiały, ponieważ wiemy, że to podstawa stworzenia bezpiecznej konstrukcji w atrakcyjnej cenie. Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze zapewniamy sprawny i solidny montaż hal stalowych. Każdy etap budowy osobiście monitorujemy, żeby uniknąć nawet najmniejszych odchyleń od projektu. Dzięki temu gwarantujemy, że obiekt będzie odpowiadał zakładanym parametrom technicznym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz w celu ustalenia szczegółów transakcji!

Zapytaj eksperta

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Przejdź dalej